Pendikspor Kulübü 2017 – 2018 sezonu öncesi hareketli bir transfer sezonu geçirirken bir yandan da a takım ve alt yapı takımlarının kullandığı tesislerde iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Pendikspor Çınardere A Takım Kamp Tesisleri ve İdari Bina, Çamlık Tesisleri, Pendikspor Ampute Futbol Sahası ve Sahil Tesislerinde bakım onarım ve iyileştirme çalışmaları sürüyor. A takım kamp tesislerinde mutfak, futbolcu kamp odaları, sağlık odaları, toplantı odaları, kiler, depo, kazan dairesi gibi bir çok bölüm yenilenirken, alt yapı takımlarımızın kullandığı Çamlık Tesislerinde ise tribünler, mescit, soyunma odaları ve koridorlar bakımdan geçti. Bir diğer alt yapı tesisi olan Sahil tesislerinde ise yeni idari kısım, soyunma odaları ve tribün inşaatı yapıldı.

Yapılan iyileştirme çalışmaları hakkında bilgi veren Pendikspor Kulübü Başkanı Şerafettin Taştan; “Başarılı bir spor kulubü olmak için iyi sporculara, yöneticilere,teknik ekiplere, taraftarlara ve bunların da ötesinde konforlu şekilde bir araya geleceği tesislere ihtiyacımız var. Bizler de bu doğrultuda eksiklerimizi analiz ettik ve çözümler oluşturduk. Bu bağlamda bizlerden desteklerini esirgemeyen Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve ekibine de teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.